Sklep internetowy Fundacji Leny Grochowskiej - kupujeszpomagasz.pl

Płatności i dostawa

Formy płatności w sklepie internetowym

  • płatność elektroniczna w systemie Dotpay.pl (płatność księgowana jest automatycznie i możliwa jest szybsza realizacja zamówienia)
  • płatność kartą płatniczą w systemie Dotpay.pl (płatność księgowana jest automatycznie i możliwa jest szybsza realizacja zamówienia)
  • przelew tradycyjny (w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia, przesyłka nadawana jest po zaksięgowaniu wpłaty)
  • gotówką - odbierając zamówiony towar w siedzibie Fundacji -w chwili obecnej opcja niedostepna


Dane do przelewu:
Fundacja Leny Grochowskiej
ul. Brzeska 134
08-110 Siedlce

Nr konta bankowego: 68 1240 2685 1111 0010 5805 1659

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy wystawili fakturę Vat- prosimy o zaznaczenie

Dane do przelewów międzynarodowych:
Kod Swift: PKOPPLPW
Nazwa i adres banku: Bank PEKAO SA, ul. Wojskowa 24, 08-110 Siedlce
PL 68 1240 2685 1111 0010 5805 1659
 Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem

 

Sposób dostawy

Nasze wyroby wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich w każdy zakątek świata.

Sposób dostawy Forma płatności Cena
Kurier płatność online/przedpłata 15,00 zł
Poczta Polska płatność online/przedpłata 15,00 zł
Odbiór osobisty płatność gotówką 0 zł


 Wszystkie ceny zawierają podatek Vat oraz ubezpieczenie przesyłki na wypadek zniszczenia czy uszkodzenia w trakcie transportu.

 

Bezpieczna paczka

Zakupy produktów, w tym ceramiki w sklepie kupujeszpomagasz.pl to gwarancja bezpiecznej transakcji, profesjonalnej obsługi oraz bezstresowej i szybkiej dostawy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego gabaryty, ciężar oraz dystans jaki ma pokonać. Każdy na naszych produktów pakowany jest w osobny karton, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas transportu. Całość trafia do opakowania zbiorczego.
Paczki wysyłamy tylko za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. 

 

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz kolejne wiadomości z każdego etapu jego realizacji.
Termin realizacji dostawy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej wynosi od 2 do 7 dni roboczych i liczy się od zaksięgowania płatności na koncie Fundacji lub w systemie Dotpay. Termin realizacji dostawy poza granice Polski jest zależny od wybranej formy dostawy która zazwyczaj wynosi od 7 do 30 dni w przypadku Firmy kurierskiej lub 14 do 60 dni Poczty Polskiej.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży, o czym Państwa niezwłocznie poinformujemy.

 

Reklamacje

Prosimy pamiętać o sprawdzeniu przesyłki przy kurierze i o sporządzeniu ewentualnego protokołu uszkodzeń. W przypadku uszkodzenia towarów w czasie transportu zawsze uwzględniamy reklamacje. Wystarczy przesłać zdjęcie produktu wraz z kopią (zdjęciem) protokołu na nasz adres e-mail: sklep@fundacjalenygrochowskiej.pl.
Po otrzymaniu zdjęcia wysyłamy na własny koszt taki sam wyrób, o ile jest on w danej chwili dostępny lub zwracamy koszty zakupionego towaru.