
Kogut figurka ceramiczna duża

Opis
Kogut figurka ceramiczna duża
Wykonana przez Mariusza Rzepczyńskiego, który pokazuje że niepełnosprawność nie definiuje naszych możliwości, a praca może być nie tylko sposobem na utrzymanie, ale także na odkrywanie naszych prawdziwych pasji i potencjału. Więcej o Mariuszu możecie przeczytać tutaj.
Figurka ceramiczna w kształcie koguta to znakomity dodatek do tworzenia wielkanocnych i wiosennych dekoracji. Twój dom w prosty sposób nabierze świątecznego wyglądu.
Dostępne figurki w 2 wzorach: z żółtym ogonkiem oraz szarym. Przy zakupie prosimy o informację z wyborem.
Wysokość figurki 15cm
Kupując nasze produkty nie tylko stajesz się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego przedmiotu, ale również wspierasz działalność naszej Fundacji. Przyczyniasz się do utrzymania miejsc pracy osób niepełnosprawnych intelektualnie, dla których praca u nas to jedyna szansa na zatrudnienie i samodzielność.
Ciesz się z naszych produktów i podziel się radością z osobami zatrudnionymi w Fundacji Leny Grochowskiej.
Zamówienie możemy zapakować ozdobnie, dzięki czemu, otrzymasz zapakowany podarek, który od razu po rozpakowaniu z ochronnego kartonika nadaje się do wręczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wszystkie nasze produkty sygnowane marką „toMy” wykonywane są ręcznie.
Zakupiony produkt może nieznacznie różnić się kolorem od prezentowanego na zdjęciu.
Jeśli chcą Państwo, abyśmy zapakowali zakupiony produkt jako prezent, prosimy dodać informację w uwagach podczas zamówienia.